925 Silver Diamond Cut Flat Curb 9.6mm Gauge Chain

925 Silver Diamond Cut Flat Curb 9.6mm Gauge Chain
Model: ACN006J-26
925 Silver Diamond Cut Flat Curb 9.6mm Gauge Chain
- Model: ACN006J-26
- Avg Weight: 69.7g
- Length: 26
- SKU: ACN006J-26
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 26" |
| Gauge | 9.6mm |
| Length | 26" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |





