925 Silver Square Franco 4.4mm Gauge Chain

925 Silver Square Franco 4.4mm Gauge Chain
Model: ACN022D-26
925 Silver Square Franco 4.4mm Gauge Chain
- Model: ACN022D-26
- Avg Weight: 66.9g
- Length: 26
- SKU: ACN022D-26
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 26" |
| Gauge | 4.4mm |
| Length | 26" |
| Page Number | 210 |
| Pricing Type | PPP |








