925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain

925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain
Model: ACN043A-18
925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain
- Model: ACN043A-18
- Avg Weight: 5.6g
- Length: 18
- SKU: ACN043A-18
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 18" |
| Gauge | 2.4mm |
| Length | 18" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |








