925 Silver Paperclip Chain 3.8mm Gauge Chain

925 Silver Paperclip Chain 3.8mm Gauge Chain
Model: ACN043B-20
925 Silver Paperclip Chain 3.8mm Gauge Chain
- Model: ACN043B-20
- Avg Weight: 13.6g
- Length: 20
- SKU: ACN043B-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 3.8mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |








