925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet

925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet
Model: ACN023B-22
925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet
- Model: ACN023B-22
- Avg Weight: 115.5g
- Length: 22
- SKU: ACN023B-22
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 22" |
| Gauge | 12mm |
| Length | 22" |
| Page Number | 211 |
| Pricing Type | PPP |







