925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet

925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet
Model: ACN023B-24
925 Silver Patterened & Plain Belcher 12.0mm Gauge Bracelet
- Model: ACN023B-24
- Avg Weight: 126.0g
- Length: 24
- SKU: ACN023B-24
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 24" |
| Gauge | 12mm |
| Length | 24" |
| Page Number | 211 |
| Pricing Type | PPP |





