925 Silver CZ set and Patterened Belcher11mm Gauge Bracelet

925 Silver CZ set and Patterened Belcher11mm Gauge Bracelet
Model: ACN024A-8
925 Silver CZ set and Patterened Belcher Bracelet
- Model: ACN024A-8
- Avg Weight: 15.0g
- Length: 8
- SKU: ACN024A-8
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 8" |
| Gauge | 7.8mm |
| Length | 8" |
| Page Number | 211 |
| Pricing Type | PPP |







