925 Silver Square Franco 3.7mm Gauge Chain

925 Silver Square Franco 3.7mm Gauge Chain
Model: ACN022C-24
925 Silver Square Franco 3.7mm Gauge Chain
- Model: ACN022C-24
- Avg Weight: 39.6g
- Length: 24
- SKU: ACN022C-24
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 24" |
| Gauge | 3.7mm |
| Length | 24" |
| Page Number | 210 |
| Pricing Type | PPP |



