925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
Model: AER001E
925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
- Model: AER001E
- Avg Weight: 4.4g
- Length: 35
- Width: 3
- SKU: AER001E
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 35mm |
| Length | 35mm |
| Page Number | 197 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |










