925 Sterling Silver 3mm polished creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 3mm polished creole Hoop Earrings
Model: AER006D
925 Sterling Silver 3mm polished creole Hoop Earrings
- Model: AER006D
- Avg Weight: 4.5g
- Length: 35
- Width: 3
- SKU: AER006D
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 35mm |
| Length | 35mm |
| Page Number | 196 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |










