925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings
Model: AER007E
925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings
- Model: AER007E
- Avg Weight: 9.8g
- Length: 57
- Width: 4
- SKU: AER007E
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 57mm |
| Length | 57mm |
| Page Number | 196 |
| Width | 4mm |
| Pricing Type | PPP |











