925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings
Model: AER008A
925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings
- Model: AER008A
- Avg Weight: 4.1g
- Length: 43
- Width: 2
- SKU: AER008A
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 43mm |
| Length | 43mm |
| Page Number | 196 |
| Width | 2mm |
| Pricing Type | PPP |










