ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings

ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings
Model: AER017
ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings
- Model: AER017
- Avg Weight: 5.4g
- Length: 27
- Width: 25
- SKU: AER017
Metal Colour
White
Yellow
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 28mm |
| Length | 27mm |
| Page Number | 195 |
| Width | 25mm |
| Pricing Type | PPP |










