925 Silver 3mm Cubic Zirconia Stud Earrings

Hot
925 Silver 3mm Cubic Zirconia Stud Earrings
Model: AES050
925 Silver 3mm Cubic Zirconia Stud Earrings
- Model: AES050
- Avg Weight: 0.6g
- Length: 3
- Width: 3
- SKU: AES050
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 3mm |
| Length | 3mm |
| Page Number | 199 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |










