925 Silver 7mm CZ Set Solitaire Halo Stud earrings

925 Silver 7mm CZ Set Solitaire Halo Stud earrings
Model: AES117B
925 Silver 7mm CZ Set Solitaire Halo Stud earrings
- Model: AES117B
- Avg Weight: 2.9g
- Length: 10
- Width: 10
- SKU: AES117B
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 10mm |
| Length | 10mm |
| Page Number | 198 |
| Width | 10mm |
| Pricing Type | PPP |










