925 Silver CZ Set Round Cluster Stud earrings

925 Silver CZ Set Round Cluster Stud earrings
Model: AES122
925 Silver CZ Set Round Cluster Stud earrings
- Model: AES122
- Avg Weight: 2.9g
- Length: 9
- Width: 9
- SKU: AES122
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 9mm |
| Length | 9mm |
| Page Number | 198 |
| Width | 9mm |
| Pricing Type | PPP |











