925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted Hoop Earrings with a creole fixing.

Hot
925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted Hoop Earrings with a creole fixing.
Model: AER001A
925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted Hoop Earrings with a creole fixing.
- Model: AER001A
- Avg Weight: 1.9g
- Length: 15
- Width: 3
- SKU: AER001A
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 15mm |
| Length | 15mm |
| Page Number | 197 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |











