925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
Model: AER001D
925 Sterling Silver 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
- Model: AER001D
- Avg Weight: 3.5g
- Length: 30
- Width: 3
- SKU: AER001D
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 30mm |
| Length | 30mm |
| Page Number | 197 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |








