925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings
Model: AER007D
925 Sterling Silver 4mm polished creole Hoop Earrings
- Model: AER007D
- Avg Weight: 8.0g
- Length: 46
- Width: 4
- SKU: AER007D
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 46mm |
| Length | 46mm |
| Page Number | 196 |
| Width | 4mm |
| Pricing Type | PPP |










