925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings

925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings
Model: AER009C
925 Sterling Silver 2mm polished creole Hoop Earrings
- Model: AER009C
- Avg Weight: 1.8g
- Length: 24
- Width: 2
- SKU: AER009C
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 24mm |
| Length | 24mm |
| Page Number | 196 |
| Width | 2mm |
| Pricing Type | PPP |











