925 Silver Patterened & Plain Belcher 9.0mm Gauge Bracelet

925 Silver Patterened & Plain Belcher 9.0mm Gauge Bracelet
Model: ACN023A-9
925 Silver Patterened & Plain Belcher 9.0mm Gauge Bracelet
- Model: ACN023A-9
- Avg Weight: 23.7g
- Length: 9
- SKU: ACN023A-9
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 9" |
| Gauge | 9mm |
| Length | 9" |
| Page Number | 211 |
| Pricing Type | PPP |










