925 Silver CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Chain

925 Silver CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Chain
Model: ACN024A-26
925 Silver CZ set and Patterened Belcher Chain
- Model: ACN024A-26
- Avg Weight: 50.0g
- Length: 26
- SKU: ACN024A-26
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 26" |
| Gauge | 7.8mm |
| Length | 26" |
| Page Number | 211 |
| Pricing Type | PPP |











