925 Silver Diamond Cut Flat Curb 10.5mm Gauge Bracelet

925 Silver Diamond Cut Flat Curb 10.5mm Gauge Bracelet
Model: ACN006K-8.5
925 Silver Diamond Cut Flat Curb 10.5mm Gauge Bracelet
- Model: ACN006K-8.5
- Avg Weight: 29.3g
- Length: 8.5
- SKU: ACN006K-8.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 8.5" |
| Gauge | 10.5mm |
| Length | 8.5" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |








