925 Silver Diamond Cut Flat Curb 13.7mm Gauge Bracelet

925 Silver Diamond Cut Flat Curb 13.7mm Gauge Bracelet
Model: ACN006L-8.5
925 Silver Diamond Cut Flat Curb 13.7mm Gauge Bracelet
- Model: ACN006L-8.5
- Avg Weight: 44.6g
- Length: 8.5
- SKU: ACN006L-8.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 8.5" |
| Gauge | 13.7mm |
| Length | 8.5" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |









