925 Silver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle

925 Silver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle
925 Silver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle
- Model: ABG058
- Avg Weight: 47.0g
- Length: 220
- Width: 13
- SKU: ABG058
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Gauge | 8mm |
| Length | 220mm |
| Page Number | 212 |
| Width | 13mm |
| Pricing Type | PPP |











