925 Slver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle

925 Slver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle
925 Slver Twisted D Shape Wire Stirrup Bangle
- Model: ABG059
- Avg Weight: 25.0g
- Length: 210
- Width: 10
- SKU: ABG059
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Gauge | 6mm |
| Length | 210mm |
| Page Number | 212 |
| Width | 10mm |
| Pricing Type | PPP |











