925 Silver Celtic Baby Expander ID Bangle

925 Silver Celtic Baby Expander ID Bangle
925 Silver Celtic Baby Expander ID Bangle
- Model: AKB014
- Avg Weight: 3.3g
- Length: 120
- Height: 7.5
- SKU: AKB014
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 41mm |
| Gauge | 7.5mm |
| Length | 120mm |
| Page Number | 92 |
| Width | 6mm |
| Pricing Type | PPP |











