925 Silver Diamond Cut Baby Expander Bangle

925 Silver Diamond Cut Baby Expander Bangle
925 Silver Diamond Cut Baby Expander Bangle
- Model: AKB013
- Avg Weight: 4.0g
- Length: 120
- Height: 5
- SKU: AKB013
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 41mm |
| Gauge | 5mm |
| Length | 120mm |
| Page Number | 92 |
| Width | 6mm |
| Pricing Type | PPP |











