9ct Yellow Gold Round Belcher 5.2mm Gauge Bracelet

9ct Yellow Gold Round Belcher 5.2mm Gauge Bracelet
JN Jewellery solid 9ct yellow gold traditional English round belcher pendant chain bracelet in 8.5in fitted with a lobster trigger clasp.
- Model: JCN001H-8.5
- Avg Weight: 12.8g
- Length: 8.5
- SKU: JCN001H-8.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 8.5" |
| Gauge | 5.2mm |
| Length | 8.5" |
| Page Number | 34 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants



