9ct Yellow Gold Round Belcher 4.8mm Gauge Chain

9ct Yellow Gold Round Belcher 4.8mm Gauge Chain
JN Jewellery solid 9ct yellow gold traditional English round belcher pendant chain necklace in 22in fitted with a trigger clasp.
- Model: JCN001I-22
- Avg Weight: 47.3g
- Length: 22
- SKU: JCN001I-22
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 22" |
| Gauge | 4.8mm |
| Length | 22" |
| Page Number | 140 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants




