9ct Yellow Gold Italian Diamond Cut Belcher 1.7mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Italian Diamond Cut Belcher 1.7mm Gauge Pendant Chain
JN Jewellery solid 9ct yellow gold Italian diamond-cut belcher pendant chain necklace in 22in with a bolt ring.
- Model: JCN003A-22
- Avg Weight: 3.3g
- Length: 22
- SKU: JCN003A-22
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 22" |
| Gauge | 1.7mm |
| Length | 22" |
| Page Number | 138 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants









