9ct Yellow Gold Italian Diamond Cut Belcher 2.3mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Italian Diamond Cut Belcher 2.3mm Gauge Pendant Chain
JN Jewellery solid 9ct yellow gold Italian diamond-cut belcher pendant chain necklace in 20in with a bolt ring.
- Model: JCN003B-20
- Avg Weight: 5.2g
- Length: 20
- SKU: JCN003B-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 2.3mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 138 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants






