9ct Yellow Gold Diamond Cut Belcher 2.1mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Diamond Cut Belcher 2.1mm Gauge Pendant Chain
JN Jewellery solid 9ct yellow gold open-link Diamond Cut belcher chain necklace in 16in with a bolt ring.
- Model: JCN055B-16
- Avg Weight: 3.3g
- Length: 16
- SKU: JCN055B-16
Gauge
2.1mm
Length
16"
22"
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 16" |
| Gauge | 2.1mm |
| Length | 16" |
| Page Number | 138 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants









