JN Jewellery 9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain

JN Jewellery 9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain
JN Jewellery 9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN001W-18
- Avg Weight: 2.1g
- Length: 18
- SKU: JCN001W-18
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 18" |
| Gauge | 1.95mm |
| Length | 18" |
| Page Number | 140 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants







