9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Chain

9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Chain
JN Jewellery 9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher Chain
- Model: JCN079B-24
- Avg Weight: 66.0g
- Width: 11
- SKU: JCN079B-24
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 24" |
| Gauge | 11mm |
| Length | 24" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |



