9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Bracelet




9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Bracelet
JN Jewellery 9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher Bracelet
- Model: JCN079B-7.5
- Avg Weight: 21.0g
- Width: 11
- SKU: JCN079B-7.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 7.5" |
| Gauge | 11mm |
| Length | 7.5" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |







