9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 13.5mm Gauge Bracelet

9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 13.5mm Gauge Bracelet
JN Jewellery 9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher Bracelet
- Model: JCN079A-7.5
- Avg Weight: 32.3g
- Width: 13.5
- SKU: JCN079A-7.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 7.5" |
| Gauge | 13.5mm |
| Length | 7.5" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |



