9ct White Gold Cubic Zirconia Belly Bar

Hot
9ct White Gold Cubic Zirconia Belly Bar
9ct white gold cubic zirconia belly bar.
- Model: JBJ101
- Avg Weight: 0.9g
- Length: 10
- SKU: JBJ101
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 6mm |
| Gauge | 1.1mm |
| Length | 10mm |
| Page Number | 132 |
| Pricing Type | PPP |











