9ct White Gold Cubic Zirconia Heart Belly Bar

9ct White Gold Cubic Zirconia Heart Belly Bar
9ct white gold cubic zirconia heart belly bar.
- Model: JBJ103
- Avg Weight: 1.3g
- Length: 11
- Width: 9
- Height: 9
- SKU: JBJ103
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Gauge | 1.5mm |
| Height | 9mm |
| Length | 11mm |
| Page Number | 132 |
| Width | 9mm |
| Pricing Type | PPP |










