9ct yellow gold 2mm polished elegant creole Hoop Earrings

9ct yellow gold 2mm polished elegant creole Hoop Earrings
Model: JER390
9ct yellow gold 2mm polished elegant creole Hoop Earrings
- Model: JER390
- Avg Weight: 1.8g
- Length: 45
- SKU: JER390
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 45mm |
| Gauge | 2mm |
| Length | 45mm |
| Page Number | 124 |
| Pricing Type | PPP |










