9ct yellow gold 3mm frosted twist creole Hoop Earrings

Hot
9ct yellow gold 3mm frosted twist creole Hoop Earrings
9ct yellow gold 3mm frosted twist creole Hoop Earrings
- Model: JER457A
- Avg Weight: 0.8g
- Length: 16
- SKU: JER457A
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 16mm |
| Gauge | 3mm |
| Length | 16mm |
| Page Number | 114 |
| Pricing Type | PPG |











