9ct White Gold Solid Cross

9ct White Gold Solid Cross
Model: JPX112
solid 9ct white gold hand finished medium weight cross pendant. (Height includes bale/loop)
- Model: JPX112
- Avg Weight: 4.0g
- Width: 20
- Height: 40
- SKU: JPX112
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Depth | 2.5mm |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Height | 40mm |
| Page Number | 178 |
| Width | 20mm |
| Pricing Type | PPP |
Tags:
pendants










