9ct yellow gold drop 6.5mm pearl stud earrings

9ct yellow gold drop 6.5mm pearl stud earrings
9ct yellow gold drop 6.5mm pearl stud earrings
- Model: JES341
- Avg Weight: 1.5g
- Length: 20
- Width: 7
- Height: 21
- SKU: JES341
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Height | 21mm |
| Length | 20mm |
| Page Number | 133 |
| Width | 7mm |
| Pricing Type | PPP |











