9ct 3 Colour Gold Russian Wedding Ring

Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | 3 Colour |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Finger Size | M |
| Finger Size Range | J-V |
| Gauge | 3mm |
| Page Number | 168 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPG |
Your shopping cart is empty!

| Metal | |
| Metal Colour | 3 Colour |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Finger Size | M |
| Finger Size Range | J-V |
| Gauge | 3mm |
| Page Number | 168 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPG |