9ct Yellow 13mm Curved Coned Barbell (Eyebrow)

9ct Yellow 13mm Curved Coned Barbell (Eyebrow)
Model: JBJ126
9ct Yellow 13mm Curved Coned Barbell (Eyebrow)
- Model: JBJ126
- Avg Weight: 0.3g
- Length: 15
- Width: 3
- SKU: JBJ126
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Gauge | 1.1mm |
| Length | 15mm |
| Page Number | 132 |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPP |











