9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Bracelet




9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 11mm Gauge Bracelet
Model: JCN079B-7.5
9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher Bracelet
- Model: JCN079B-7.5
- Avg Weight: 21.0g
- Width: 11
- SKU: JCN079B-7.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 7.5" |
| Gauge | 11mm |
| Length | 7.5" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |









