9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge

9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge
Model: JCN001Z-7.5
9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge
- Model: JCN001Z-7.5
- Avg Weight: 9.0g
- Length: 7.5
- SKU: JCN001Z-7.5
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 7.5" |
| Gauge | 5.1mm |
| Length | 7.5" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |



