9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge

9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge
Model: JCN001Z-20
9ct Yellow Gold Cast Plain and Engraved Belcher 5.1mm Gauge
- Model: JCN001Z-20
- Avg Weight: 24.0g
- Length: 20
- SKU: JCN001Z-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 5.1mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |









