9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.1mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.1mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN002I-18
9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.1mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN002I-18
- Avg Weight: 1.2g
- Length: 18
- SKU: JCN002I-18
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 18" |
| Gauge | 1.1mm |
| Length | 18" |
| Page Number | 29 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants









