9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.3mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.3mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN002J-16
9ct Yellow Gold Rolo Chain 1.3mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN002J-16
- Avg Weight: 1.7g
- Length: 16
- SKU: JCN002J-16
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 16" |
| Gauge | 1.3mm |
| Length | 16" |
| Page Number | 137 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants







